Zespół Szkół nr 2

ul. Szczuczyńska 3
tel. (61) 29-215-59
64-500 Szamotuły
Regon: 000100078
NIP: 787-10-30-195
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polagra Food- dobre bo polskie.

Odpowiadając na zaproszenie Ogólnopolskiego Cechu Rzeźników i Wędliniarzy klasy pierwsze TTŻ oraz klasy II T/G, IIIG i III TTŻ w dniach 1-2 października uczestniczyły w Międzynarodowych Targach Wyrobów Spożywczych Polagra Food. Targi co roku odwiedza kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów z całego świata poszukujących nowości i inspiracji. Jest to wydarzenie także atrakcyjne ze względu na odbywające się tam konferencje , szkolenia , panele dyskusyjne. Głównym punktem pobytu młodzieży na targach był pokaz kulinarny, w którym skoncentrowano się na potrawach wykorzystujących mięso wieprzowe. Kucharze z restauracji „ Za murem” pokazali ,że można z ten surowiec łączyć niebanalnie, z melasą , sezamem, sokiem z antonówki proponując klientom oryginalne smaki. Sądząc po zadowolonych minach uczestników wycieczki degustowane potrawy przekonały , że warto je włączyć do swojego menu!

Nauczyciele przedmiotów zawodowych i wychowawcy klas

SAVE 20191002 114838