Zespół Szkół nr 2

ul. Szczuczyńska 3
tel. (61) 29-215-59
64-500 Szamotuły
Regon: 000100078
NIP: 787-10-30-195
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

IX Samsung Półmaraton - obsługa konsumencka

Jak co roku w październiku odbył się Półmaraton Samsung. Po raz dziewiąty uczniowie klas II, III i IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych współpracowali z pracownikami restauracji Alanya w zakresie wyżywienia uczestników biegu. Na trzech stoiskach nasza młodzież wydawała posiłek główny, deser, owoce oraz ciepłe napoje. Grupa uczniów z klasy III z zaangażowaniem dbała o czystość w strefie konsumpcji. Obsługa tak dużej imprezy sportowej pozostanie dla młodzieży ciekawym doświadczeniem zawodowym. Warto nadmienić, że w półmaratonie wzieli udział nauczyciele naszej szkoły: ks. Łukasz Wegner osiągnął wspaniały czas 1h 40m, który stanowi jego "życiówkę" na tym dystansie oraz p. Piotr Gotowy, który ósmy raz z rzędu zaliczył bieg półmaratoński w Szamotułach.

Anna Dolińska, Elżbieta Czarnecka, Joanna Zawieja

1