Zespół Szkół nr 2

ul. Szczuczyńska 3
tel. (61) 29-215-59
64-500 Szamotuły
Regon: 000100078
NIP: 787-10-30-195
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wolontariusze na TAK

8 września na terenie Centrum Sportu odbył się I Rodzinno - Integracyjny Marszobieg "Szamotuły na TAK". Jego założeniem była integracja osób pełnosprawnych z niepełnosprawnymi oraz wspólna zabawa. W imprezie organizowanej przez Stowarzyszenie Społeczne na Rzecz Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Szamotułach wzięło udział siedemnastu uczniów naszej szkoły. Uczniowie mieli do wykonania bardzo dużo zadań czego przykładem wydawanie pakietów startowych uczestnikom imprezy oraz prowadzenie kawiarenki. Wolontariuszom serdecznie dziękuję za poświęcenie swojego wolnego czasu, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań co pozwoliło na tak sprawny przebieg pierwszej tego typu imprezy w Szamotułach.  

Opiekun wolontariatu

Arleta Danielewicz

DSC 0500