Zespół Szkół nr 2

ul. Szczuczyńska 3
tel. (61) 29-215-59
64-500 Szamotuły
Regon: 000100078
NIP: 787-10-30-195
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Mikołajkowa zbiórka darów dla Polaków we Lwowie

Przez cały listopad w naszej szkole prowadzono zbiórkę żywności, w której udział wzięli uczniowie i nauczyciele. Została ona przeprowadzona w porozumieniu z Towarzystwem Miłośników Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich w Poznaniu. Ogółem zebrano prawie 300 kg artykułów żywnościowych o wartości ok. 1500 złotych. Dary zostały przekazane zaprzyjaźnionemu z naszą szkołą towarzystwu w Poznaniu. 30 listopada zebrana przez nas żywność "pojechała" do Lwowa i okolic. Głównym celem zbiórki było obdarowanie biednych polskich rodzin mieszkających na tym terenie.
W imieniu Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich oraz Dyrekcji Zespołu Szkół nr 2 w Szamotułach serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i zaangażowanym w akcję.

IMGP4536 Easy Resize.com