Zespół Szkół nr 2

ul. Szczuczyńska 3
tel. (61) 29-215-59
64-500 Szamotuły
Regon: 000100078
NIP: 787-10-30-195
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Delegacja ADM Szamotuły w Technikum

W dniu 26 listopada odbyło się spotkanie delegacji ADM Szamotuły z dyrekcją Technikum i uczniami kierunku technik technologii żywności. Z ramienia ADM Szamotuły udział wzięli: p. Bartłomiej Majewski - dyrektor Zakładu Produkcyjnego, p. Józef Poradzisz – dyrektor techniczny, p. Jarosław Naturalny- dyrektor HR oraz p. Karina Wrzesińska- specjalista do spraw zarządzania zasobami ludzkimi.
W czasie spotkania podsumowano 3- letnią współpracę ADM Szamotuły z Technikum nr 2 , wręczono dyplomy stypendystom klasy drugiej i trzeciej za wyniki w nauce (średnia ocen powyżej 4,0) oraz plecaki z logo ADM i EOL uczniom klasy pierwszej.
Po oficjalnym spotkaniu odbył się wykład dla uczniów klasy pierwszej przygotowany przez p. Karinę Wrzesińską oraz p. Józefa Poradzisza. Uczniowie zapoznali się z pozycją ADM w Polsce i na świecie, technologią przerobu nasion rzepaku w zakładzie oraz prezentacją firmy EOL Polska.
Serdecznie gratuluję uczennicom Marcie Judkowiak i Marii Kowal dobrych wyników w nauce i życzę dalszych sukcesów.

Ewa Peraj

IMG 9329