Zespół Szkół nr 2

ul. Szczuczyńska 3
tel. (61) 29-215-59
64-500 Szamotuły
Regon: 000100078
NIP: 787-10-30-195
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Współzawodnictwo Sportowo – Turystyczne Gmin

W piątek, 14 grudnia 2018 roku, w auli Zespołu Szkół nr 3 w Szamotułach podsumowano Współzawodnictwo Sportowo – Turystyczne Gmin Powiatu Szamotulskiego o Puchar Starosty Szamotulskiego. Jak co roku nagrodzono sportowców, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w różnych dyscyplinach. Dyplomy oraz nagrody wręczyli Starosta Szamotulski Beata Hanyżak, Członek Zarządu Powiatu Kazimierz Michalak, Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Maria Przybylska oraz Dyrektor Wydziału Edukacji, Spraw Obywatelskich, Kultury, Sportu i Turystyki Jan Stefaniak.

Wśród nagrodzonych osób byli oczywiście uczniowie i nauczyciele Naszej Szkoły. Nagrodę odebrał także pan dyrektor, Zygmunt Sługocki.

Podczas uroczystości podano także oficjalne wyniki Współzawodnictwa Gmin, a ich przedstawicielom przekazano puchary. Na pierwszym miejscu uplasowało się Miasto i Gmina Szamotuły, na drugim Miasto i Gmina Pniewy, a na trzecim Miasto i Gmina Ostroróg. Kolejne miejsca zajęły Miasto i Gmina Wronki, Gmina Kaźmierz, Gmina Duszniki, Miasto Obrzycko oraz Gmina Obrzycko.

Bartosz Świst

Zdjecie2