Zespół Szkół nr 2

ul. Szczuczyńska 3
tel. (61) 29-215-59
64-500 Szamotuły
Regon: 000100078
NIP: 787-10-30-195
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

WYRÓŻNIENIE DLA DRUŻYNY KAMPANII DRUGIE ŻYCIE

W wtorek 28 maja w sali sesyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu odbyła gala finałowa organizowanej w Wielkopolsce po raz jedenasty kampanii Drugie Życie. Jej organizatorem jest firma Fresenius Medical Care Polska. W kampanii wzięły udział 32 szkoły z województwa wielkopolskiego. Głównymi celami akcji jest promowanie transplantacji, oświadczeń woli oraz zachęcanie do rozmów i dyskusji na ten temat. Uczniowie naszej szkoły za wszelkie działania na rzecz promowania przeszczepiania narządów otrzymali w tej edycji wyróżnienie. Zorganizowana przez młodzież akcja Maraton Zumby dla Kuby spotkała się z dużym uznaniem . Drużynie kampanii serdecznie dziękuję za zaangażowanie. Osoby ją tworzące to: Maciej Hańczyk, Natalia Szymańska, Cezary Książek, Magdalena Nowicka, Magdalena Świerkowska, Magdalena Markiewicz, Nicola Gierczyńska, Klaudia Mieczyńska i wspierająca drużynę - Patrycja Kudlak.

Koordynator kampanii Arleta Danielewicz

drugiezycie kw