Zespół Szkół nr 2

ul. Szczuczyńska 3
tel. (61) 29-215-59
64-500 Szamotuły
Regon: 000100078
NIP: 787-10-30-195
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

UDZIAŁ WOLONTARIUSZY W MARSZOBIEGU „SZAMOTUŁY NA TAK"

W sobotę 7 września na terenie Centrum Sportu przy ulicy Sportowej odbył się II Rodzinno-Integracyjny Marszobieg „ Szamotuły na TAK” organizowany przez Stowarzyszenie Społeczne Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski. Jego założeniem była integracja osób pełnosprawnych z niepełnosprawnymi. Deszczowa pogoda nie przeszkodziła uczestnikom imprezy – na starcie stanęło ich wielu. Nie zawiodła także młodzież z naszej szkoły. Wolontariusze mieli do wykonania kilka zadań między innymi - przygotowanie i wydawanie pakietów startowych, sprzedaż losów. Tym, którzy dobieli na metę wręczali okolicznościowe medale. W kawiarence spotkać można było Kasię Wardęgę, Olę Pawłowską i Jakuba Wachowiaka-serwujących pyszne ciasto. Wszystkim wolontariuszom bardzo serdecznie dziękuję za poświęcenie swojego wolnego czasu i zaangażowanie w realizację powierzanych im zadań, pozwoliło to na sprawny przebieg tej imprezy.

Arleta Danielewicz

Kasia Wardga