Zespół Szkół nr 2

ul. Szczuczyńska 3
tel. (61) 29-215-59
64-500 Szamotuły
Regon: 000100078
NIP: 787-10-30-195
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Talenty aktorskie z "Rolnika "

       Dnia 5 grudnia tego roku odbyła się Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Uzależnieniach  pod hasłem "Życie jest sceną ,każdy ruch ma znaczenie". Współorganizatorem olimpiady odbywającej się na terenie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej była nasza szkoła.W olimpiadzie mającej na celu promowanie wśród młodzieży zachowań bezpiecznych uczestniczyli uczniowie klas I i II szkół ponadgimnazjalnych z powiatu szamotulskiego.Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów.
      Z tej okazji członkowie Szkolnego Koła PCK (uczniowie klasy II a gimnazjum i II TAK ) przygotowali   pod kierunkiem pani Arlety Danielewicz spektakl pod tytułem "Nosicielka ". Jego tematem była tolerancja wobec osób będących nosicielami wirusa HiV i chorych na AIDS.
 
    Nasi szkolni artyści otrzymali wiele braw  i propozycję występów w innych szkołach. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
                                                                                                                          Arleta Danielewicz