Zespół Szkół nr 2

ul. Szczuczyńska 3
tel. (61) 29-215-59
64-500 Szamotuły
Regon: 000100078
NIP: 787-10-30-195
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ale wkoło jest...

Na ostatnich zajęciach praktycznych 16 czerwca klasta I technikum architektury krajobrazu sadziła powojniki oraz przycinała jaśminowca. Białe, drewniane skrzynie, w które zostały posadzone powojniki i begonie klasa wykonała ze starych, niepotrzebnych szafek szkolnych! I w ten sposób coś co miało zostać wyrzucone zyskało nowe wcielenie. Najwięcej wysiłku uczniowie włożyli w przycięcie przerośniętego jaśminowca, który swoimi pędami chylił się już do ziemi. Mimo upału, klasa spisała się na medal. Bardzo Wam dziękuję za ten rok, wasze zaangażowanie, pomysły i szczere chęci do pracy. Bez Was wokół szkoły na pewno nie byłoby tak ładnie, jak jest teraz !!!
Do zobaczenia za dwa miesiące.

Marlena Solarz-Nowak

tak1tak2tak3tak4tak5