Zespół Szkół nr 2

ul. Szczuczyńska 3
tel. (61) 29-215-59
64-500 Szamotuły
Regon: 000100078
NIP: 787-10-30-195
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Apel z okazji Święta Niepodległości

pobraneW przeddzień Święta Niepodległości, 10 listopada, odbył się w naszej szkole uroczysty apel, przypominający tę rocznicę. Tak jak w poprzednich latach był to montaż słowno – muzyczny połączony z prezentacją multimedialną. W uroczystej atmosferze uczniowie zaprezentowali wiersze, pieśni patriotyczne oraz przypomnieli sobie najważniejsze fakty związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Apel odbył się w kilku odsłonach na małej sali gimnastycznej w internacie. Program artystyczny został przygotowany pod czułym okiem pań: Renaty Jędrzejczak, Beaty Szeffler, Anny Kustoń oraz pana Piotra Gotowego.

Organizatorzy


https://www.youtube.com/watch?v=_fbX4mavZfk&