Zespół Szkół nr 2

ul. Szczuczyńska 3
tel. (61) 29-215-59
64-500 Szamotuły
Regon: 000100078
NIP: 787-10-30-195
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Stypendium ADM

19 grudnia odbyło się spotkanie uczniów klasy pierwszej i drugiej Technikum Technologii Żywności ze Starostą Powiatu Szamotulskiego panem Józefem Kwaśniewiczem oraz dyrekcją firmy ADM Szamotuły Spółka z o.o. – panem Józefem Poradziszem, panem Bartłomiejem Majewskim, panem Jarosławem Naturalnym oraz specjalistą do spraw zarządzania zasobami ludzkimi – panią Pauliną Grzegorzewską. ADM Szamotuły w kwietniu 2017 r. podpisał z dyrekcją szkoły umowę patronacką i w ten sposób objął honorowy patronat nad klasami kształcącymi w zawodzie technik technologii żywności. Dyrekcja ADM przekazała na ręce dyrektora szkoły Zygmunta Sługockiego czek o wartości 2500 dolarów na wyposażenie szkoły w sprzęt i pomoce dydaktyczne. Obecni goście wręczyli trzem uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, dyplomy potwierdzające przyznanie stypendium ADM. Są to uczniowie klasy drugiej – Marta Judkowiak, Damian Til oraz Dominik Człapa. Poza tym wszyscy uczniowie uczestniczący w spotkaniu otrzymali plecaki ufundowane przez ADM Szamotuły. Na zakończenie spotkania uczniowie złożyli gościom świąteczne życzenia i wręczyli okolicznościowe stroiki.

Ewa Peraj

ewa1ewa2