Zespół Szkół nr 2

ul. Szczuczyńska 3
tel. (61) 29-215-59
64-500 Szamotuły
Regon: 000100078
NIP: 787-10-30-195
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Rada Rodziców

Festyn rodzinny

Enigma

V EDYCJA KONKURSU „ DOFINANSOWANIE WYCIECZKI DLA NAJLEPSZEJ KLASY”

pobrane 1Rada Rodziców działająca przy Zespole Szkół Nr 2 w Szamotułach zaprasza klasy do wzięcia udziału już w V edycji konkursu na najbardziej efektywne zbieranie składek . Klasa , która wykaże się największą zebraną kwotą na Radę Rodziców, otrzyma dofinansowanie do wycieczki klasowej. W ubiegłym roku do końca była duża rywalizacja. Myślimy, że również w tym roku przyłączy się jeszcze większa ilość klas chętnych zdobyć dofinasowanie na rzecz wymarzonej wycieczki klasowej. Musimy przypomnieć, że w zeszłym roku szkolnym zwyciężyła klasa gimnazjalna Pani Karoliny Czyż-Dukat i mamy nadzieję, że będą mocno rywalizować w tym roku szkolnym. Pani Karolinie szczególne podziękowania za to, że potrafiła zmobilizować rodziców i uczniów- brawo.
Rozstrzygniecie konkursu nastąpi 30 kwietnia 2018. Składka na RR nie ulega zmianie to 60 zł rocznie lub w dwóch ratach po 30 zł przy uczęszczaniu do szkoły rodzeństwa składka uiszczana jest tylko za jedno dziecko. Zapraszamy do aktywnego brania udziału przez rodziców poszczególnych klas w zebraniach Rady Rodziców i działalności naszej Rady Rodziców, aby naszym dzieciom żyło i uczyło się lepiej w szkole.

Rada Rodziców

Skład Rady Rodziców działającej przy Zespole Szkół nr. 2 w Szamotułach w roku szkolnym 2017/2018


Przewodniczący- Dariusz Paczuszka
I v-ce przewodniczący- Karolina Kozłowska
II v-ce przewodniczący- Agnieszka Pawłowska
Sekretarz – Barbara Paczuszka
Skarbnik – Anna Lehman
I członek zarządu- Przemysław Putyra
II członek zarządu- Anna Schlabs


Komisja rewizyjna
Przewodniczący- Magdalena Błaszkowska
Członek- Dagmara Jank
Członek-Natalia Krauze


Przypominamy ze roczna składka RR to 60 zł płatna jednorazowo lub w 2 ratach. W przypadku gdy do szkoły uczęszcza więcej niż jedno dziecko z rodziny, wtedy składka uiszczana jest tylko raz. Jeśli macie państwo inne możliwości wspierania RADY RODZICÓW zapraszamy do współpracy.Kontakt z przewodniczącym Rady Rodziców p. Dariusz Paczuszka (tel. 697991971). Następne zebranie RR będzie 22.11.2017 o godzinie 17:30 w czytelni szkoły. Osoby , które chcą działać w RR i pomagać na rzecz szkoły i swoich dzieci serdecznie zapraszamy. Z góry dziękujemy.

Konkurs Rady Rodziców- Rozstrzygnięty

W dniu 30.05.2017 uczestniczyliśmy w miłej uroczystości rozdania nagród w konkursie RR „ Na efektywne zbieranie składek”. Rada Rodziców ogłasza, że w czwartym konkursie zorganizowanym przez nas zwyciężyła klasa I b gim. wychowawczyni Pani Karoliny Czyż-Dukat. Przypominamy, że w zeszłym roku szkolnym , również zwyciężyła klasa gimnazjalna. Dlatego jest nam bardzo miło, że klasy gimnazjalne potrafią tak mocno ze sobą rywalizować. Szczególne podziękowania dla rodziców tych uczniów klasy I b gim, którzy wiedzą i mają świadomość , że w ten sposób pomagają i wspierają nasza szkołę, a co za tym idzie swoje dzieci. Rada rodziców w tym roku przeznaczyła na nagrodę kwotę 200 zł, i myślimy, że zostanie w efektywny sposób wykorzystana przez zwycięską klasę. Również należy pogratulować i podziękować wszystkim klasom i ich rodzicom, które zbierały składki na RR, właściwie na pomoc dla naszej szkoły, aby była jeszcze lepsza i piękniejsza . Poniżej podajemy ranking klas w roku 2016/2017. Wszystkim gratulujemy i zapraszamy do uczestniczenia w przyszłorocznym konkursie.
MIEJSCA:
1. I b Gim. p, Karolina Czyż-Dukat
2. III LO P. Marlena Grenda
3. I TTŻ/TR p. Daniel Kuzara
4. III a gim. p. Anna Dolińska
5. I TŻiUG. P. Elżbieta Czarnecka
6. II a gim. p. Krystyna Wrglula
7. III TR/TOŚ p. Iwona Witkowska
8. I a gim.p. Anna Gendera
9. I TAK/TOŚ p. Katarzyna Jakubowska
10. I d gim p. Piotr Gotowy
11. II c gim p. Katarzyna Ratajczak
12. II B LO p. Anna Wicher
13. III d gim. p. Ewelina Otulakowska
14. I b LO p. Renata Jędrzejczak
15. IV TŻiUG p. Joanna Jarząb
16. II TAGB/TOŚ p. Beata Szefler
17. III b gim. p. Ewa Kobylińska
18. IV TAK//TAGB p. Aleksandra Sadek
19. III TŻIUG p. Renata Bednarczyk
20. III gim. p. Aleksandra Adamczak
21. II TŻIUG/TAK p. Joanna Tysiak oraz I c gim.p. Magdalena Wilska
22. II b.gim.p. Małgorzata Hpffmann-Nowak

Dziękujemy Rada Rodziców

pacz

SKŁAD RADY RODZICÓW

Skład Rady Rodziców działającej przy Zespole Szkół Nr 2 w Szamotułach w roku szkolnym 2016/2017:

Dariusz Paczuszka – przewodniczący (tel. 697 991 971)
Lech Dudek– I v-ce przewodniczący
Karolina Kozłowska – II v-ce przewodniczący
Barbara Paczuszka – sekretarz
Jerzy Lorek – skarbnik
Klara Kozłowicz – I członek zarządu
Krzysztof Til – II członek zarządu

Komisja Rewizyjna
Olszak Aneta – przewodnicząca
Skonieczna Dorota – członek
Budych Aldona – członek
Przypominamy, że roczna składka na RR to 60 zł. - płatna jednorazowo lub w 2 ratach. W przypadku, gdy do szkoły uczęszcza więcej niż jedno dziecko z rodziny, składka uiszczana jest tylko raz. Jeśli macie Państwo inne możliwości wspierania RADY RODZICÓW np. pomoc przy organizacji Zabawy Karnawałowej, z której dochód jest również wspieraniem naszych dzieci zapraszamy do współpracy. Oczekujemy też drobnych rzeczy na fanty, każda pomoc jest dla nas ważna. Kontakt z przewodniczącym Rady Rodziców p. Dariusz Paczuszka (tel.697991971).
Następne zebranie RR będzie w dniu 16.11.2016 o godz. 17:30 w czytelni szkoły. Osoby, które chcą działać w RR i pomagać na rzecz szkoły i swoich dzieci serdecznie zapraszamy do współpracy.
Jednym z głównych tematów będzie przygotowanie i utworzenie komitetu organizacyjnego zabawy karnawałowej 2017 w dniu 21 stycznia, z której zysk zostanie przeznaczony na pomoc dla naszych uczniów .
Zapraszamy do współpracy i pomocy, z góry dziękujemy.