Zespół Szkół nr 2

ul. Szczuczyńska 3
tel. (61) 29-215-59
64-500 Szamotuły
Regon: 000100078
NIP: 787-10-30-195
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

III EDYCJA KONKURSU "DOFINANSOWANIE WYCIECZKI DLA NAJLEPSZEJ KLASY "


images

Rada Rodziców działająca przy Zespole Szkół Nr 2 w Szamotułach zaprasza klasy do wzięcia udziału już w III edycji konkursu na najbardziej efektywne zbieranie składek. Klasa, która wykaże się największą zebraną kwotą na Rade Rodziców, otrzyma dofinansowanie do wycieczki klasowej. W ubiegłym roku szkolnym do końca była duża rywalizacja. Myślimy, że również w tym roku przyłączy się jeszcze większa ilość klas chętnych zdobyć dofinansowanie na rzecz wymarzonej wycieczki klasowej. Musimy przypomnieć, że w zeszłym roku szkolnym zwyciężyła klasa p. Anny Dolińskiej i mamy nadzieje, że i w tym roku będą mocno rywalizować tym bardziej, że to była I klasa gimnazjum - brawo! Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 kwietnia 2016.

Przypominamy, że roczna składka na RR to 60 zł. - płatna jednorazowo lub w 2 ratach. W przypadku, gdy do  szkoły uczęszcza więcej niż jedno dziecko z rodziny, składka uiszczana jest tylko raz. Jeśli macie Państwo inne możliwości wspierania RADY RODZICÓW np. pomoc przy organizacji Zabawy Karnawałowej, z której dochód jest również wspieraniem naszych dzieci zapraszamy do współpracy. Oczekujemy też drobnych rzeczy na fanty, każda pomoc jest dla nas ważna. Kontakt z przewodniczącym Rady Rodziców p. Dariusz Paczuszka (tel.697991971)