Zespół Szkół nr 2

ul. Szczuczyńska 3
tel. (61) 29-215-59
64-500 Szamotuły
Regon: 000100078
NIP: 787-10-30-195
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Konkurs Rady Rodziców- już wiemy

W dniu 11.05.2016. uczestniczyliśmy w miłej uroczystości rozdania nagród w konkursie RR „ Na efektywne  zbieranie składek”.  Rada Rodziców ogłasza, że w tym już 3 konkursie zorganizowanym przez nas  zwyciężyła klasa II a gim.  wychowawczyni  Pani Anna Dolińska.  Przypominamy, że w zeszłym roku szkolnym , również ta sama klasa sięgnęła po I miejsce.  Dlatego jest nam bardzo miło, że P. Ania wraz z swoimi wychowankami potrafi  tak mocno rywalizować. Szczególne podziękowania dla rodziców tych uczniów klasy II a gim,  którzy wiedzą i mają świadomość , że w ten sposób pomagają i wspierają nasza szkołę, a co za tym idzie swoje dzieci. Rada rodziców tak jak w zeszłym roku przeznaczyła na nagrodę kwotę  300 zł, i myślimy, że  zostanie w efektywny sposób wykorzystana przez zwycięską klasę. Również należy pogratulować i podziękować wszystkim  klasom,  które zbierały składki na RR, właściwie na pomoc dla naszej szkoły, aby była jeszcze lepsza i piękniejsza .  Poniżej podajemy ranking klas  do 10 miejsca. Wszystkim gratulujemy i zapraszamy do uczestniczenia  w przyszłorocznym konkursie.

MIEJSCA:

  1. 1.II a gim p. Anna Dolińska
  2. 2.I b LO p. Anna Wicher
  3. 3.IV TŻiUG/TAK p. Daniel Kuzara
  4. 4.III TŻiUG p. Joanna Jarząb
  5. 5.I a gim. P. Krystyna Warguła
  6. 6.II TR/TOŚ p. Iwona Witkowska
  7. 7.III a gim p. Karolina Czyż-Dukat
  8. 8.IIb Lo p. Marlena Grenda
  9. 9.III B LO p. Katarzyna Jakubowska
  10. 10.I TAGB/TOŚ p. Beata Szeffler

 

Dziękujemy Rada Rodziców

IMG 6418IMG 6423