Zespół Szkół nr 2

ul. Szczuczyńska 3
tel. (61) 29-215-59
64-500 Szamotuły
Regon: 000100078
NIP: 787-10-30-195
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

BAJKOWE SZAMOTUŁY

W czwartek 21 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Integracyjnym Balu Karnawałowym Bajkowe Szamotuły. W organizowanym przez Stowarzyszenie Społeczne na Rzecz Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski balu uczestniczyło około 400 osób. Jego intencją jest integracja przez zabawę osób niepełnosprawnych i sprawnych. Bal rozpoczął się staropolskim polonezem w wykonaniu wszystkich uczestników oraz przybyłych gości. Jego następne minuty to zabawy ,taniec i pyszny tort. Jako współorganizatorzy balu mieliśmy do wykonania kilka zadań. Obsługą kelnerską i przygotowaniem kanapek zajęli się uczniowie klasy II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych pod czujnym okiem pań - Elżbiety Czarneckiej i Beaty Budzińskiej. Członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu PROMYK- pomagali uczestnikom balu, rozmawiali z nimi i starali się poznać ich świat. Radość, uśmiech gościły na twarzach wszystkich. To był wspaniały czas i mamy nadzieję, że spotkamy się znowu za rok.

Opiekun wolontariatu
Arleta Danielewicz

wol 17