Zespół Szkół nr 2

ul. Szczuczyńska 3
tel. (61) 29-215-59
64-500 Szamotuły
Regon: 000100078
NIP: 787-10-30-195
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Podziękowania

          W ramach akcji "Idą święta -podziel się z innymi " zebraliśmy 190 kg żywności.  Przekazaliśmy ją do Rejonowego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża w Szamotułach.  Dzięki waszej ofiarności paczki żywnościowe otrzymało wiele rodzin w trudnej sytuacji materialnej
 także rodziny uczniów naszej szkoły. Wszystkim ,którzy przyłączyli się do akcji serdecznie dziękujemy.
      Szczególne podziękowania dla uczniów IV klasy Technikum Rolniczego -którzy pomogli przewieźć żywność do siedziby oddziału .Klasy ,które zebrały najwięcej żywności otrzymały słodkie prezenty od św.Mikołaja .
 
                                                                                             Opiekun SK PCK
                                                                                             Arleta Danielewicz