Zespół Szkół nr 2

ul. Szczuczyńska 3
tel. (61) 29-215-59
64-500 Szamotuły
Regon: 000100078
NIP: 787-10-30-195
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

IDĄ ŚWIĘTA

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

KONKURS

   

   W okresie od 16 listopada do 5 grudnia szkolne koło PCK organizuje świąteczną zbiórkę żywności. Potrzebujemy produktów trwałych: mąki,kasze, makarony, oleje, cukier, i inne. Klasa, która przygotuje największą paczkę zostanie nagrodzona słodkimi upominkami.

   W ubiegłym roku zebraliśmy 173 kg żywności, mamy nadzieję, że i tego roku wynik będzie podobny. Zebraną żywność przekazujemy do Rejonowego Oddziału PCK - świąteczne paczki żywnościowe otrzymują dzieci z naszej szkoły oraz osoby znajdujące się pod opieką Polskiego Czerwonego Krzyża.

Opiekun SK PCK

Arleta Danielewicz

swieta