Zespół Szkół nr 2

ul. Szczuczyńska 3
tel. (61) 29-215-59
64-500 Szamotuły
Regon: 000100078
NIP: 787-10-30-195
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

F I N A Ł S Z L A C H E T N E J P A C Z K I

Nasza szkoła po raz czwarty uczestniczyła w ogólnopolskim projekcie Szlachetna Paczka. W miniony weekend na terenie całego kraju odbywał się finał akcji. W sobotę -9 grudnia także dla wybranej przez nas rodziny dotarły świąteczne paczki. Dały one dużo radości, szczęścia obdarowywanym oraz wiary w pomoc drugiego człowieka. Do projektu włączyli się zarówno nauczyciele jak i uczniowie, którzy już w październiku biorąc udział w akcji „Zamiast kwiatka niosę pomoc „ zebrali fundusze na przygotowanie paczki.

W imieniu obdarowanej serdeczne i gorące podziękowania za okazane wsparcie.

A.Danielewicz,K.Ratajczak

DSC 0118