Zespół Szkół nr 2

ul. Szczuczyńska 3
tel. (61) 29-215-59
64-500 Szamotuły
Regon: 000100078
NIP: 787-10-30-195
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

POSŁAŃCY DOBREJ NOWINY

W wtorek 20 grudnia członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu Promyk odwiedzili chore dzieci na oddziale dziecięcym szamotulskiego szpitala. Zdrowie dziecka jest dla rodzica najcenniejszą wartością a pobyt w szpitalu to trudne doświadczenie dla dziecka.
W okresie przygotowań do świąt Bożego Narodzenia wolontariusze postanowili wspólnym śpiewaniem kolęd wprowadzić świąteczną atmosferę na oddziale - pełną ciepła i radości z narodzin Boga. Niewątpliwą atrakcją spotkania była wizyta gwiazdora w którego wcielił się w tym roku Jasiu Jennek z klasy II TŻiUG. Wykonane przez uczniów technikum pierniki stały się słodkim uzupełnieniem tej wizyty. W imieniu obdarowanych dzieci dziękujemy za pracę włożoną w ich wykonanie uczniom oraz pani Joannie Jarząb.

A.Danielewicz, K.Ratajczak

DSC 0121DSC 0123