Zespół Szkół nr 2

ul. Szczuczyńska 3
tel. (61) 29-215-59
64-500 Szamotuły
Regon: 000100078
NIP: 787-10-30-195
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

W poniedziałek 5 grudnia obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Swoją działalność oficjalnie rozpoczął Szkolny Klub Wolontariatu PROMYK. Z tej okazji wolontariusze zorganizowali akcję sprzedaży słodkich pyszności. Na dużej przerwie korytarz na I piętrze budynku A wypełnił się młodzieżą spragnioną zakupu pysznego ciastka ,piernika. W kolejce po ciasto znalazło się także wielu nauczycieli i pracowników szkoły.

Zebraliśmy sporą kwotę (780 zł), którą przekazaliśmy na konto Fundacji Słoneczko wspierającej leczenie i rehabilitację małej Zuzi. Wszystkim zaangażowanym w organizację akcji bardzo dziękujemy za wsparcie i okazane serce. Cieszymy się ,że spotkała się z dużym zainteresowaniem. Liczymy na waszą pomoc w kolejnych naszych przedsięwzięciach.

Opiekunki SKW PROMYK, wolontariusze

DSC 0091DSC 0093