1% podatku dla Zuzi

Zespół Szkół nr 2

ul. Szczuczyńska 3
tel. (61) 29-215-59
64-500 Szamotuły
Regon: 000100078
NIP: 787-10-30-195
zsnr2szamotuly@onet.pl

Rada Rodziców

SKŁAD RADY RODZICÓW

Skład Rady Rodziców działającej przy Zespole Szkół Nr 2 w Szamotułach w roku szkolnym 2016/2017:

Dariusz Paczuszka – przewodniczący (tel. 697 991 971)
Lech Dudek– I v-ce przewodniczący
Karolina Kozłowska – II v-ce przewodniczący
Barbara Paczuszka – sekretarz
Jerzy Lorek – skarbnik
Klara Kozłowicz – I członek zarządu
Krzysztof Til – II członek zarządu

Komisja Rewizyjna
Olszak Aneta – przewodnicząca
Skonieczna Dorota – członek
Budych Aldona – członek
Przypominamy, że roczna składka na RR to 60 zł. - płatna jednorazowo lub w 2 ratach. W przypadku, gdy do szkoły uczęszcza więcej niż jedno dziecko z rodziny, składka uiszczana jest tylko raz. Jeśli macie Państwo inne możliwości wspierania RADY RODZICÓW np. pomoc przy organizacji Zabawy Karnawałowej, z której dochód jest również wspieraniem naszych dzieci zapraszamy do współpracy. Oczekujemy też drobnych rzeczy na fanty, każda pomoc jest dla nas ważna. Kontakt z przewodniczącym Rady Rodziców p. Dariusz Paczuszka (tel.697991971).
Następne zebranie RR będzie w dniu 16.11.2016 o godz. 17:30 w czytelni szkoły. Osoby, które chcą działać w RR i pomagać na rzecz szkoły i swoich dzieci serdecznie zapraszamy do współpracy.
Jednym z głównych tematów będzie przygotowanie i utworzenie komitetu organizacyjnego zabawy karnawałowej 2017 w dniu 21 stycznia, z której zysk zostanie przeznaczony na pomoc dla naszych uczniów .
Zapraszamy do współpracy i pomocy, z góry dziękujemy.

 

IV EDYCJA KONKURSU "DOFINANSOWANIE WYCIECZKI DLA NAJLEPSZEJ KLASY "

Rada Rodziców działająca przy Zespole Szkół Nr 2 w Szamotułach zaprasza klasy do wzięcia udziału już w IV edycji konkursu na najbardziej efektywne zbieranie składek. Klasa, która wykaże się największą zebraną kwotą na Rade Rodziców, otrzyma dofinansowanie do wycieczki klasowej. W ubiegłym roku szkolnym do końca była duża rywalizacja. Myślimy, że również w tym roku przyłączy się jeszcze większa ilość klas chętnych zdobyć dofinansowanie na rzecz wymarzonej wycieczki klasowej. Musimy przypomnieć, że w zeszłym roku szkolnym zwyciężyła klasa p. Anny Dolińskiej i to było już drugie zwycięstwo tejże klasy gimnazjalnej i mamy nadzieje, że będą mocno rywalizować w tym roku szkolnym. Pani Ani szczególne podziękowania za to, że potrafi zmobilizować rodziców i uczniów – brawo.

Rozstrzygniecie konkursu nastąpi 30 kwietnia 2017. Składka na RR nie ulega zmianie to 60 zł rocznie lub w dwóch ratach po 30 zł przy uczęszczaniu do szkoły rodzeństwa składka uiszczana jest tylko za jedno dziecko. Z góry dziękujemy za wpłaty na RR.

 

Konkurs Rady Rodziców- już wiemy

W dniu 11.05.2016. uczestniczyliśmy w miłej uroczystości rozdania nagród w konkursie RR „ Na efektywne  zbieranie składek”.  Rada Rodziców ogłasza, że w tym już 3 konkursie zorganizowanym przez nas  zwyciężyła klasa II a gim.  wychowawczyni  Pani Anna Dolińska.  Przypominamy, że w zeszłym roku szkolnym , również ta sama klasa sięgnęła po I miejsce.  Dlatego jest nam bardzo miło, że P. Ania wraz z swoimi wychowankami potrafi  tak mocno rywalizować. Szczególne podziękowania dla rodziców tych uczniów klasy II a gim,  którzy wiedzą i mają świadomość , że w ten sposób pomagają i wspierają nasza szkołę, a co za tym idzie swoje dzieci. Rada rodziców tak jak w zeszłym roku przeznaczyła na nagrodę kwotę  300 zł, i myślimy, że  zostanie w efektywny sposób wykorzystana przez zwycięską klasę. Również należy pogratulować i podziękować wszystkim  klasom,  które zbierały składki na RR, właściwie na pomoc dla naszej szkoły, aby była jeszcze lepsza i piękniejsza .  Poniżej podajemy ranking klas  do 10 miejsca. Wszystkim gratulujemy i zapraszamy do uczestniczenia  w przyszłorocznym konkursie.

MIEJSCA:

  1. 1.II a gim p. Anna Dolińska
  2. 2.I b LO p. Anna Wicher
  3. 3.IV TŻiUG/TAK p. Daniel Kuzara
  4. 4.III TŻiUG p. Joanna Jarząb
  5. 5.I a gim. P. Krystyna Warguła
  6. 6.II TR/TOŚ p. Iwona Witkowska
  7. 7.III a gim p. Karolina Czyż-Dukat
  8. 8.IIb Lo p. Marlena Grenda
  9. 9.III B LO p. Katarzyna Jakubowska
  10. 10.I TAGB/TOŚ p. Beata Szeffler

 

Dziękujemy Rada Rodziców

IMG 6418IMG 6423

 

ZABAWA

plakat

 

 

III EDYCJA KONKURSU "DOFINANSOWANIE WYCIECZKI DLA NAJLEPSZEJ KLASY "


images

Rada Rodziców działająca przy Zespole Szkół Nr 2 w Szamotułach zaprasza klasy do wzięcia udziału już w III edycji konkursu na najbardziej efektywne zbieranie składek. Klasa, która wykaże się największą zebraną kwotą na Rade Rodziców, otrzyma dofinansowanie do wycieczki klasowej. W ubiegłym roku szkolnym do końca była duża rywalizacja. Myślimy, że również w tym roku przyłączy się jeszcze większa ilość klas chętnych zdobyć dofinansowanie na rzecz wymarzonej wycieczki klasowej. Musimy przypomnieć, że w zeszłym roku szkolnym zwyciężyła klasa p. Anny Dolińskiej i mamy nadzieje, że i w tym roku będą mocno rywalizować tym bardziej, że to była I klasa gimnazjum - brawo! Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 kwietnia 2016.

Przypominamy, że roczna składka na RR to 60 zł. - płatna jednorazowo lub w 2 ratach. W przypadku, gdy do  szkoły uczęszcza więcej niż jedno dziecko z rodziny, składka uiszczana jest tylko raz. Jeśli macie Państwo inne możliwości wspierania RADY RODZICÓW np. pomoc przy organizacji Zabawy Karnawałowej, z której dochód jest również wspieraniem naszych dzieci zapraszamy do współpracy. Oczekujemy też drobnych rzeczy na fanty, każda pomoc jest dla nas ważna. Kontakt z przewodniczącym Rady Rodziców p. Dariusz Paczuszka (tel.697991971)

 
Więcej artykułów…