Zespół Szkół nr 2

ul. Szczuczyńska 3
tel. (61) 29-215-59
64-500 Szamotuły
Regon: 000100078
NIP: 787-10-30-195
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Marzenia młodzieży o Wielkopolsce 2020+

W dniu 7 czerwca uczennice drugiej klasy liceum reprezentowały Powiat szamotulski podczas Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego " Marzenia młodzieży o Wielkopolsce 2020+". Anna Pietroń i weronika Kowalska uczestniczyły w przedsięwzięciu, które miało przybliżyć dorosłemu pokoleniu problemy młodzieży, obawy, a przede wszystkim marzenia związane z Naszym Regionem - wielkopolską. Obrady były wymianą przemyśleń i pomysłów, które w przyszłości Radni będą się starali zrealizować. Uczennice zapoznały się ze sposobem funkcjonowania Sejmiku oraz procedurami obowiązującymi podczas podejmowania uchwał. Miały również przyjemność przepięknego, nowo powstałego gmachu sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

rrrr